Usługi Wnętrzarskie. Utrzymanie Zieleńców. Zakład Pracy Chronionej. Gierańczyk Z.

9 opinii


Usługi Wnętrzarskie. Utrzymanie Zieleńców. Zakład Pracy Chronionej. Gierańczyk Z.
93-106 Łódź
Kilińskiego 210

TFX (42) 6360252
6360252

Najczęściej szukane:

 • gierańczyk opinie
 • gierańczyk łódź opinie
 • koordynator ozarowa z firmy sprzatajacej utrzymanie zielencow

Firmy województwo lodzkie, działalność

Aby dodać opinię kliknij tutaj


Opinii: 9 do “Usługi Wnętrzarskie. Utrzymanie Zieleńców. Zakład Pracy Chronionej. Gierańczyk Z.”

 1. tedi mówi:

  praca w firmie Gierańczyk to praca przypominająca pracę z opowieści rodziców w obozach pracy u Niemców . Pracy na 8 godzin dziennie dla osoby pełnosprawnej a w tej firmie zatrudnia się osoby niepełnosprawne i daje im się za tą pracę 2/5 etatu czyli czterysta parę złotych za tą pracę. Jeżeli mi wiadomo firma dostaje dofinansowanie z Pefronu .Jak to się wszystko ma do warunków pracy jeżeli przez 12 lat na tym stanowisku i za ten sam metraż było 3/4 etatu. Kto zbija kokosy na niepełnosprawnych osobach.

 2. mops mówi:

  bez komntarza

 3. fircyk mówi:

  bez komentarza

 4. pineedge mówi:

  Pracowałem w tej firmie przez 3 lata ,stracone lata .Solą w oku dla szefa są pracownicy pełnosprawni przejęci przez firmę .Pracowałem w szpitalu w Zgierzu i bardzo tego żałuję ,nikt nie szanuje pracownika ,praca nie osiem godzin tylko więcej za obiecaną przez koordynatora premię której i tak praktycznie się nie dostanie .Wygląda to tak kierownik nawet trzeba przyznać porządny człowiek mówi że trzeba zostać i obiecuje że za nadgodziny zapłaci w postaci premi ,praca wykonana a zapłatą jest problem przychodzi kierownik nawet lekko wkurzony i mówi że kasy nie ma bo stary się nie zgodził albo zamiast powiedzmy 100 zł jest 40 zł i nic na to nie można poradzić.Przejętych pracowników z umowami na czas nieokreślony można się pozbyć w prosty sposób w umowie o pracy jest zapis ,miejsce wykonywania pracy według potrzeb pracodawcy.Więc proponuje się delikwentowi pracę w innym miejscu przeważnie takim żeby pracownikowi to nie odpowiadało np.pracownik ze Zgierza dostaje przeniesienie do Łodzi na widzew i wiadomo że odmówi przyjęcia nowych warunków więc zmuszony jest odejsć .Osoby niepełnosprawne pracują w pocie czoła bez żadnych ulg z tytułu niepełnosprawności ,pensje przeważnie najniższa krajowa .
  Nie polecam .

 5. Życzliwa mówi:

  Korzystalam z uslug firmy Gieranczyk – sprzatanie obiektu. Szczerze odradzam, środki czystości, że pożal się Boże.
  Panie sprzątające muszą przychodzić chore do pracy, traktowane są delikatnie mówiąc niehumanitarnie przez dyrekcję.
  Brak zastępstw. Dużo użerania się…, a co do czytsości ….no cóż…z takimi środkami czystosci nie da się po prostu czegoś dobrze wymyć.

 6. sosenka mówi:

  To prawda po napisaniu prawdy zablokowano wpisy o zarobkach pracy i moja opinie o tej firmie.Pracowałam 2 i pół miesiaca.Za kazdym razem musiałam sie upominać o wypłate,bo mijał termin.Teraz czekam na wypłate jeszcze za styczen,Czy bedzie w terminie,zobaczymy,Wiem jak to egzekwować,i nie omieszkam sie zrobić tego prawnie

 7. Żabka mówi:

  Oj ludzie, ludzie…. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma… Ja pracuje w tej firmie od 2 lat i nie narzekam. Mam umowe o prace a jestem osoba niepelnosprawna z trzecia grupa. Pracowalam w inwemerze i impelu na smieciowke ktora po kazdym misiacu wyrzucali. Moze maja lepsze srodki ale kierownictwo wcale nie jest lepse. Robota wcale nie lzejsza. Robic sie wam nie chce slbo nie umiecie sprzatac. Ja lubie to robic i bez srodkow umiem sobie poradzic bo jak nie dolozycie reki to sam plyn czy proszek nic nie doczysci.
  Zastanowcie sie bo tylko narzekacie a wszedzie tak jest . Trzeba robic zeby zarobic a wy chcecie kase i lezec jak typowy polaczek. Chce wam powiedziec ze mam duzy szacunek od kierownika a jeszcze wiekszy od naczelniczki.
  A co do kasy ja mam zawsze na czas chciciaz rzeczywiscie zdarza sie mam po czasie dzien czy dwa ale zawsze dostaje a jak jest w innych firmach …wiecie czy nie ? Dzis trojek na rencie zadna firma na umowe was nie zatrudni wiem bo znajoma pracuje w amluksie i dostala zleceniowke smieciowke za marne grosze a roboty w chuk. Dajta spokoj wszedzie jest do bani i wszedzie trzeba robic a jak wam nie pasuje to po prostu rzuccie te robote i idzcie do domu ponazekac.

 8. kurczak72 mówi:

  Przyjolem sie do tej firmy niedawno, czy ktos moze mi cos powiedziec na temat pracy oraz warunkow w Krakowie?

 9. Dana mówi:

  pracuję w tej firmie w Rawie w sądzie i niestety ale jeżeli chodzi o wypłaty to są jednak zawsze z opóznieniem i to dużym i tu jest narzekanie w moim przypadku ale dobrze ze mam osoby pracujące w naszym sadzie bardzo miłe i to mnie trzyma szkoda ze ten przetarg wygrali oni a nie firma Selen no cóż może jeszcze wytrzymam bo nie dużo zostało mi do emerytury a potem zobaczymy. Czekam na wypłatę.Obym nie musiała interweniować w sądzie..

Zostaw opinię

Zobacz inne firmy